ساکت الهامی استعفا داد

به گزارش ایرنا، ساکت الهامی در نشست خبری پس از بازی نساجی مازندران و پیکان تهران اظهار کرد: ضمن تبریک به تیم خوب پیکان که جنگیدند و توانستند سه امتیاز بازی را به دست بیاورند، بابت این باخت بدموقع مقابل پیکان از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. اگر سه امتیاز این بازی را می‌گرفتیم راه‌مان برای بقا هموارتر می‌شد و می‌توانستیم نفس راحتی بکشیم.

وی افزود: به همه بازیکنان تیم که برنامه‌های ارائه شده را اجرا کردند خسته نباشید می‌گویم. این‌ها همان بازیکنانی هستند که در هفته‌های اخیر پنج برد برای نساجی به دست آوردند. اگر هم ضعفی در عملکرد تیم وجود داشت مسئول و مقصر شکست تیم من هستم.

سرمربی نساجی درباره شرایط بازی گفت: ما در ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی اصلا خوب نبودیم. پیکان از شروع بازی خیلی بهتر از ما بود. اما از دقیقه ۲۸ بازی متعادل شد و بین دقایق ۳۰ تا ۴۰ کمی بهتر شدیم. در شروع نیمه دوم، بازی متعادل بود و هر دو تیم موقعیت‌های نصف و نیمه‌ای داشتند که پیکان از فرصتش استفاده کرد و به گل رسید. ما هم یکی دو موقعیت داشتیم که به گل تبدیل نشد. 

الهامی تصریح کرد: بهتر است در مورد داوری حرفی نزنم. چون اگر قرار باشد حرف بزنم حرف‌های زیادی باید بگویم. می‌دانستم که اتفاقاتی می‌افتد و باز هم خواهد افتاد. به هر حال بهتیم داوری نیز خسته نباشید می‌گویم و آرزوی موفقیت برای آن‌ها دارم.

استعفا می‌دهم

سرمربی نساجی در ادامه اظهارات خود به انتقاد از عملکرد کمیته استیناف و فدراسیون فوتبال درباره پرونده بازی سایپا و پیکان پرداخت و گفت: من استعفای خودم را درهمین نشست خبری اعلام می‌کنم و تا وقتی که تکلیف بازی سایپا و پیکان مشخص نشود تحت هیچ شرایطی به تیم برنمی‌گردم. شرایط تیم ما به گونه‌ای است که باید نتیجه این بازی را بداند.

الهامی تصریح کرد: از روزی که من به نساجی آمدم بعد از پرسپولیس دومین تیم از نظر امتیازگیری هستیم. واقعا کار بیشتری نمی‌توانم انجام دهم. ضمن قدردانی از مالک محترم و مدیرعامل باشگاه که همواره حامی بودند، همین جا اعلام می‌کنم به دنبال مربی باشند تا در بازی‌های بعدی تیم را هدایت کند. چون من با این شرایط کار نمی‌کنم. من مربیگری را از شاگردی شروع کردم و ذره ذره در این حرفه آبر و اعتبار به دست آوردم. به همین دلیل در این جنگ نابرابر نمی‌توان بیشتر از این ادامه دهم.

وی خاطرنشان کرد: قطعا روی این تصمیمی که گرفتم اصرار دارم و تعارفی هم ندارم. نمی‌شود که کمیته انضباطی حکم ۳ – ۰ را در سه روز صادر کند و کمیته استیناف برای تجدید نظر کند پس از ۳۶ روز نتیجه‌ای اعلام نکند. اگر دوست دارند اتفاقاتی که خودشان می‌خواهند رقم بخورد وجود امثال من و مهدی تارتار و مجتبی حسینی در تیم‌های دیگر دلیلی ندارد.

سرمربی مستعفی نساجی با تأکید بر این که استعفای او جدی است، اظهار کرد: تمام بضاعت من این بود که تا امروز گذاشتم. ممنون و وامدار همه هواداران و مازندرانی‌های عزیز هستم و از آن ها خداحافظی می‌کنم. چون بیشتر از این کاری از دستم بر نمی‌آید و نمی‌توانم با این شرایط ادامه دهم. نساجی در جایگاهی قرار گرفته که لبه پرتگاه است. من از حق هواداران و بازیکنانم حرف می‌زنم. وقتی حق هواداران و بازیکنان من را نمی‌دهند دیگر کاری از دستم بر نمی‌آید. رئیس فدارسیون فوتبال وقتی از رفاه اجتماعی حرف می‌زند حق مردم مازندران را هم مد نظر داشته باشد.

الهامی خاطرنشان کرد: من با این تیم در گرمای ۵۰ درجه خوزستان برد به دست می‌آورم و مقابل حریفان در خانه آن‌ها پیروز می‌شویم، بعد سه امتیاز و سه گل را به تیم رقیب ما هدیه می‌کنند. چه کاری می‌توان انجام دهم؟ من دیروز قصد داشتم استعفا دهم، چون می‌دانستم یک سری اتفاقات می‌افتد که البته باز هم خواهد افتاد. اما به درخواست و اصرار مدیر رسانه‌ای باشگاه امروز روی نیمکت نشستم. دست همه عزیزانی که از من حمایت کردند را می‌بوسم و امیدوارم در فرصتی دیگر در خدمت شما باشم.

نساجی و پیکان از سری مسابقات هفته بیست‌وپنجم لیگ بیستم در استادیوم شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۱ -۰ به سود پیکان پایان یافت. نساجی با این نتیجه در رتبه چهاردهم جدول باقی ماند.

گودرو اخبار استان مازندران

درباره ی kuop26598

مطلب پیشنهادی

مشکلات شرکت بهپاک بهشهر بررسی شد

به گزارش ایرنا ، شرکت صنعتی بهپاک بهشهر با دارا بودن بیش از ۵۰۰ نفر …